• 1 Miejski Zespół Szkól nr 3
  "Czerp z innych, ale nie kopiuj ich. Bądź sobą."
 • 2 Miejski Zespół Szkól nr 3
  "Szczęśliwi, którzy nauczyli swoje dzieci cieszyć się drobnymi rzeczami."
 • 3 Miejski Zespół Szkól nr 3
  "Wychowanie, jeśli nie jest wzorem i miłością, nie jest wychowaniem."
 • 4 Miejski Zespół Szkól nr 3
  "Podstawową siłą pedagogiczną jest dom rodzinny."
 • 5 Miejski Zespół Szkól nr 3
  "Wykształcenie to dobro, którego nic nie jest w stanie nas pozbawić."
baner

„W przyjaźni z książką i biblioteką”

DSCN1901W ramach programu „Książki marzeń” 12 maja 2016 r. w klasie trzeciej odbyło się spotkanie z bibliotekarką Biblioteki Pedagogicznej Panią Małgorzatą Janusz, podsumowujące projekt edukacyjny „W przyjaźni z książką i biblioteką”. Uczniowie mieli okazję wykazać się znajomością książek dla dzieci, losami ich bohaterów rozwiązując różnorodne quizy, zagadki czytelnicze przygotowane przez panią bibliotekarkę.

Najwięcej radości sprawiły młodym czytelnikom twórcze zabawy na podstawie tekstów literackich. Pani Małgorzata Janusz zaprosiła dzieci do wizyty w swojej bibliotece.

„W przyjaźni z książką i biblioteką”

W ramach programu „Książki marzeń” 12 maja 2016 r. w klasie trzeciej odbyło się spotkanie z bibliotekarką Biblioteki Pedagogicznej Panią Małgorzatą Janusz, podsumowujące projekt edukacyjny „W przyjaźni z książką i biblioteką”. Uczniowie mieli okazję wykazać się znajomością książek dla dzieci, losami ich bohaterów rozwiązując różnorodne quizy, zagadki czytelnicze przygotowane przez panią bibliotekarkę. Najwięcej radości sprawiły młodym czytelnikom twórcze zabawy na podstawie tekstów literackich. Pani Małgorzata Janusz zaprosiła dzieci do wizyty w swojej bibliotece.

 

Copyright © 2021. OPENMINT Rights Reserved.