• 1 Miejski Zespół Szkól nr 3
  "Czerp z innych, ale nie kopiuj ich. Bądź sobą."
 • 2 Miejski Zespół Szkól nr 3
  "Szczęśliwi, którzy nauczyli swoje dzieci cieszyć się drobnymi rzeczami."
 • 3 Miejski Zespół Szkól nr 3
  "Wychowanie, jeśli nie jest wzorem i miłością, nie jest wychowaniem."
 • 4 Miejski Zespół Szkól nr 3
  "Podstawową siłą pedagogiczną jest dom rodzinny."
 • 5 Miejski Zespół Szkól nr 3
  "Wykształcenie to dobro, którego nic nie jest w stanie nas pozbawić."
baner

Sukcesy naszych recytatorów

20161123 142740Już po raz 35. Gorlickie Centrum Kultury było organizatorem konkursu recytatorskiego. We środę w ramach XXXV Jesiennego Gorlickiego Konkursu Recytatorskiego Poezji Jednego Wiersza w kategorii klas. 4-6 SP rywalizowało 68 recytatorów z powiatu gorlickiego, pośród których znalazły się nasze trzy uczennice: Oliwia Konopka z kl. 4a oraz Klaudyna Kuźniar i Matylda Rzeźnik z kl. 6a. Konkursowi towarzyszyły ogromne emocje.

Tak wspomina je nasza najmłodsza reprezentantka – Oliwia:

„Po przerwie organizatorzy zaprosili za kulisy drugą grupę recytatorów, w której znalazłam się ja, Matylda i Klaudyna. Zestresowane czekałyśmy na swoją kolej. Kiedy wyszłam na scenę, bardzo się bałam. Po wysłuchaniu prezentacji wszystkich uczestników konkursu i prezentacji recytatorów do nagrody publiczności, w napięciu oczekiwałyśmy na werdykt jury. Było ciężko, ale warto było wziąć udział w tym konkursie i chciałabym w przyszłym roku ponownie spróbować swoich sił.”

Z wielką radością informujemy, że w kategorii klas 4-6 SP Klaudyna Kuźniar zajęła pierwsze miejsce, a dodatkowo została jej przyznana Nagroda publiczności, zaś Oliwia Konopka otrzymała wyróżnienie.

W kategorii recytatorów klas I-III gimnazjum, którzy rywalizowali 24 XI 2016, naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie: Wiktoria Korneusz i Eryk Luksa z kl. Ia gimnazjum oraz Julia Kaczmarczyk z kl. II a. Julia swoją interpretacją tekstu Marka Grechuty zdobyła wyróżnienie.  

Wszystkim recytatorom dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły w konkursie, nagrodzonym gratulujemy i życzymy jeszcze wielu sukcesów podczas spotkań z poezją!

Copyright © 2021. OPENMINT Rights Reserved.