• 1 Miejski Zespół Szkól nr 3
  "Czerp z innych, ale nie kopiuj ich. Bądź sobą."
 • 2 Miejski Zespół Szkól nr 3
  "Szczęśliwi, którzy nauczyli swoje dzieci cieszyć się drobnymi rzeczami."
 • 3 Miejski Zespół Szkól nr 3
  "Wychowanie, jeśli nie jest wzorem i miłością, nie jest wychowaniem."
 • 4 Miejski Zespół Szkól nr 3
  "Podstawową siłą pedagogiczną jest dom rodzinny."
 • 5 Miejski Zespół Szkól nr 3
  "Wykształcenie to dobro, którego nic nie jest w stanie nas pozbawić."
baner

Niech żyje bal u Królowej Zimy!

5Na dworze zaczyna pachnieć wiosną. Śnieg stopniowo topnieje, a słońce zaczyna świecić dłużej. Zima niechętnie, acz w sposób nieunikniony zbiera swój śnieżny dobytek i ustępuje miejsca, swojej siostrze - Wiośnie. 

Jednak zanim zupełnie odda jej pole i zakończy swoją przeprowadzkę Zima postanowiła jeszcze zawitać do nas! Przybyła do Miejskiego Zespołu Szkół nr 3 im. św. Jana Kantego w Gorlicach w wielkim stylu wraz z karnawałową zabawą!

Bal u Królowej Zimy odbył się 20.02.2017 na sali gimnastycznej Gorlickiej Trójki, która gościła zaproszone dzieci z Glinika już po raz piąty. W tym roku zgrany zespół pomocników Królowej Zimy, w tym wolontariusze szkolnego koła wolontariatu przyozdobił salę w jej ukochaną biel. Nie zabrakło wiszących na wyciągnięcie ręki śnieżynek.

Zabawę hucznie otworzył pochód przebierańców, wśród których można było dostrzec wiele wróżek, księżniczek, spidermenów, kowbojów, rycerzy, piratów, indian oraz wiele innych postaci z bajek. Jak zawsze odtańczono tradycyjnego poloneza, który poprowadzony został w tym roku przez Królową Zimę i Pana Radosława Biernackiego, Przewodniczącego Rady klasowej klasy III b.

Na balu pojawił się również Pan Burmistrz Rafał Kukla z pozdrowieniami i życzeniami dobrej zabawy.

Wszyscy mali i duzi Goście Królowej Zimy bawili się do późnych godzin wieczornych przy dźwiękach muzyki zaprzyjaźnionego zespołu „Blues”. W czasie zabawy odbył się pokaz mody , konkurs tańca i wiele innych atrakcji. W przerwie wszystkie dzieci z naszej szkoły i przedszkola oraz zaproszeni goście mogli skosztować specjałów przygotowanych z tej okazji ... Do zobaczenia Pani Zimo za rok!

Copyright © 2021. OPENMINT Rights Reserved.