• 1 Miejski Zespół Szkól nr 3
  "Czerp z innych, ale nie kopiuj ich. Bądź sobą."
 • 2 Miejski Zespół Szkól nr 3
  "Szczęśliwi, którzy nauczyli swoje dzieci cieszyć się drobnymi rzeczami."
 • 3 Miejski Zespół Szkól nr 3
  "Wychowanie, jeśli nie jest wzorem i miłością, nie jest wychowaniem."
 • 4 Miejski Zespół Szkól nr 3
  "Podstawową siłą pedagogiczną jest dom rodzinny."
 • 5 Miejski Zespół Szkól nr 3
  "Wykształcenie to dobro, którego nic nie jest w stanie nas pozbawić."
baner

„Cóż wiemy o miłości, mając…lat?”

20170214 100657Dnia 21 lutego 2017r. w naszej szkole odbył się finał Festiwalu Miłości zorganizowanego przez Samorząd Uczniowski, rozpoczęty oficjalnie szkolnymi walentynkami. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, 14 II 2017 kupidyn nie tylko przy pomocy swojej asysty posegregował i doręczył walentynkową pocztę, trafiając celnie swoją strzałą pod wskazany adres, ale także policzył statystykę uczniów, którzy tego dnia postanowili „zagrać w czerwone” i przybyli do szkoły odziani kolorem miłości. Specjalne powołane jury czuwało nad właściwym przeliczeniem klasowych statystyk oraz dokonało oceny wystroju klas z okazji święta miłości.

Tytuł Walentynki Roku 2017 w naszej szkole został przyznany Paulinie Kijewskiej z kl. IIIa gim. To jej uroczy amorek dostarczył największą ilość walentynek.

Na uczestników szkolnej dyskoteki karnawałowej, jaka odbyła się w środowe popołudnie 15 II 2017 i której tematem była MIŁOŚĆ również czekały niespodzianki przygotowane przez Samorząd Uczniowski. Każdy uczestnik mógł odtańczyć taniec miłości z losowo wybranym partnerem, którego imię zostało zapisane na papierowym sercu. Uczniowie, którzy przybyli przebrani za postacie z filmów, książek, piosenek o tematyce miłosnej wzięli udział w wyborach na Królową i Króla Karnawałowej Dyskoteki. Pomysłowość przeplatała się z oryginalnością, dlatego jury nie miało łatwego wyboru.

Ostatecznie tytuł Królowej Karnawałowej Dyskoteki otrzymała Kaja Honek z kl. 4a SP, Królem szkolnej imprezy został okrzyknięty Rafał Rogoziński z kl. III a gim.

II miejsce w konkursie na najlepsze miłosne przebranie zajęli: Julia Konopka z II a gim. oraz Karol Kazanowski z 4a SP.

Na III miejscu uplasowała się Weronika Bąk z kl.4a SP. Jury przyznało także trzy równorzędne wyróżnienia: Oliwii Konopce z 4a SP, Klaudii Dziadosz i Magdalenie Krupie z II a gim.

Nagrodzeni i wyróżnieni otrzymali wyjątkowe dyplomy w postaci uczniowskich immunitetów oraz nagrody rzeczowe - walentynkowe gadżety.

Miło nam ogłosić, że po zsumowaniu punktów z walentynkowej statystki i ocen za wystrój klas statuetkę – kamień z napisem love oraz tytuł „najbardziej rozkochanej klasy” w roku szkolnym 2016/2017 w naszej szkole zdobyła klasa 3a SP. Na drugim miejscu exaequo uplasowały się klasy 2a SP oraz 3b SP. Trzecie miejsce w miłosnym turnieju przypadło klasie 4a SP. Wyróżnienia przyznano oddziałowi przedszkolnemu – grupie „c”, klasie 6a SP oraz I a gim. Wymienione klasy otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz słodkie nagrody.

Samorząd Uczniowski składa wszystkim Nauczycielom, którzy podjęli się pracy w konkursowych komisjach, płynące prosto z serca podziękowania. A wszystkim uczniom, którzy aktywnie włączyli się w szkolne obchody Festiwalu Miłości dziękuje, zwycięzcom gratuluje i apeluje:

„Koleżanko i Kolego, bądźmy dla siebie mili nie tylko w dniu świętego Walentego!”

Copyright © 2021. OPENMINT Rights Reserved.