• 1 Miejski Zespół Szkól nr 3
  "Czerp z innych, ale nie kopiuj ich. Bądź sobą."
 • 2 Miejski Zespół Szkól nr 3
  "Szczęśliwi, którzy nauczyli swoje dzieci cieszyć się drobnymi rzeczami."
 • 3 Miejski Zespół Szkól nr 3
  "Wychowanie, jeśli nie jest wzorem i miłością, nie jest wychowaniem."
 • 4 Miejski Zespół Szkól nr 3
  "Podstawową siłą pedagogiczną jest dom rodzinny."
 • 5 Miejski Zespół Szkól nr 3
  "Wykształcenie to dobro, którego nic nie jest w stanie nas pozbawić."
baner

Mruczące i miauczące podziękowania

IMG 3109
W miesiącu lutym, uczniowie naszej szkoły i przedszkola, odpowiadając na zaproszenie Dyrektor Przedszkola TPD „ Chatka Misia Uszatka” – p. Agnieszki Kaczmarczyk, włączyli się w akcję zbiórki karmy dla kotów, będących pod opieką gorlickiej Fundacji PsyStań dla Zwierząt.

Młodsi i starsi uczniowie, a także przedszkolaki przynosiły do MZS nr 3 w Gorlicach karmę i żwirek, ucząc się przy tym odpowiedzialności oraz wrażliwości na los pokrzywdzonych i porzuconych zwierząt, uświadamiając sobie, że są to istoty, które potrzebują opieki i swojego miejsca.

Mogli także wesprzeć akcję datkiem do puszki. Zbiórkę na terenie naszej szkoły pilotował Samorząd Uczniowski. Za uzbieraną kwotę na terenie MZS nr 3 w Gorlicach w wysokości 82 zł 31 gr zakupiono karmę i żwirek. W dniu 1 III 2017 przedstawiciele naszej szkolnej społeczności dostarczyli do siedziby koordynatora akcji zebrane dary: 17 kg suchej karmy, 25 saszetek, 9 puszek oraz 15 litrów żwirku. Podsumowanie akcji miało miejsce 3 marca w przedszkolu „Chatka Misia Uszatka”. Zebrane kocie smakołyki i akcesoria zostały przekazane pani Zofii Wantuch z Fundacji PsyStań .

To ważne, że w naszej szkolnej społeczności jest wiele osób, dla których los słabszych – tym razem porzuconych i skrzywdzonych zwierząt, nie jest obojętny. W imieniu kociej społeczności DZIĘKUJEMY darczyńcom!

Copyright © 2021. OPENMINT Rights Reserved.