• 1 Miejski Zespół Szkól nr 3
  "Czerp z innych, ale nie kopiuj ich. Bądź sobą."
 • 2 Miejski Zespół Szkól nr 3
  "Szczęśliwi, którzy nauczyli swoje dzieci cieszyć się drobnymi rzeczami."
 • 3 Miejski Zespół Szkól nr 3
  "Wychowanie, jeśli nie jest wzorem i miłością, nie jest wychowaniem."
 • 4 Miejski Zespół Szkól nr 3
  "Podstawową siłą pedagogiczną jest dom rodzinny."
 • 5 Miejski Zespół Szkól nr 3
  "Wykształcenie to dobro, którego nic nie jest w stanie nas pozbawić."
baner

NO PROMIL – NO PROBLEM

                W dniu 26.09.2014r. w Wieliczce odbyła się konferencja podsumowująca już VII edycję kampanii społecznej NO PROMIL – NO PROBLEM. Jednym z elementów każdej kampanii jest organizacja konkursu plastycznego i literackiego dla społeczności uczniowskiej. Szkolnym koordynatorem kampanii w naszej szkole była p. pedagog mgr Beata Mielnik.

Celami konkursu niezmiennie są: zmiana społecznego nastawienia wobec nietrzeźwych kierowców, wzmocnienie postawy krytycznej u pasażerów pojazdów, których kierowca wzbudza wątpliwości co do stanu trzeźwości oraz modelowanie skutecznych sposobów powstrzymywania nietrzeźwych kierowców.

                Uczniowie naszej szkoły kolejny raz wzięli udział w konkursie literackim i plastycznym, i kolejny raz odnotowali sukcesy. W gronie wyróżnionych znalazły się dwie uczennice MZS nr 3 w Gorlicach. W konkursie plastycznym wyróżnienie otrzymała Aleksandra Kuniczak z kl. 5a (opiekun mgr Ewa Mrozek), zaś w konkursie literackim wyróżniono pracę gimnazjalistki z kl. IIa Aleksandry Przybyłowicz (opiekun mgr Małgorzata Bania). Gratulujemy!!!

                Podziękowania należą się także pozostałym uczniom, których prace zostały nagrodzone na etapie szkolnym i wysłane na konkurs. Byli to: Dominika Palusiewicz i Marta Zagórska z kl. 4a; Marlena Tokarz z kl. 5a; Julia Kaczmarczyk, Natalia Kozyra, Karolina Siarkowicz, Mateusz Maciuszek, Dominik Mrozek, Jakub Wójtowicz z kl. 6a w kategorii konkurs literacki, zaś konkursowe prace plastyczne wykonali: Nikola Bugno, Dominika Palusiewicz, Matylda Rzeźnik, Julia Stempkowicz, Emilia Tokarz z kl. 4a. Doceniamy ich chęci i mobilizację jeszcze pod koniec ubiegłego roku szkolnego.

Mamy nadzieję, że sam udział w konferencji oraz możliwość zwiedzanie Muzeum Żup Krakowskich w Wieliczce ze śpiewającym panem przewodnikiemJ były najlepszą nagrodą za ich trud, a także niezwykłą pod- i nadziemną przygodą…

Copyright © 2021. OPENMINT Rights Reserved.