• 1 Miejski Zespół Szkól nr 3
  "Czerp z innych, ale nie kopiuj ich. Bądź sobą."
 • 2 Miejski Zespół Szkól nr 3
  "Szczęśliwi, którzy nauczyli swoje dzieci cieszyć się drobnymi rzeczami."
 • 3 Miejski Zespół Szkól nr 3
  "Wychowanie, jeśli nie jest wzorem i miłością, nie jest wychowaniem."
 • 4 Miejski Zespół Szkól nr 3
  "Podstawową siłą pedagogiczną jest dom rodzinny."
 • 5 Miejski Zespół Szkól nr 3
  "Wykształcenie to dobro, którego nic nie jest w stanie nas pozbawić."
baner

„Wiosna tuż,tuż......”

 

IMG 3654Wesoły tydzień w Miejskim Zespole Szkół nr im. św. Jana Kantego w Gorlicach

            Z okazji zbliżającej się wiosny Samorząd Uczniowski ogłosił „Wesoły tydzień” w szkole. Począwszy od poniedziałku 17 marca każdy dzień tygodnia miał przypisany inny rekwizyt. Pierwszy dzień był dniem w okularach, kolejne dni to dzień w krawacie, dzień w kapciach i szlafroku dzień w kapeluszu, aż w piątek 20 marca jako finał tygodnia był dniem w kwiatach. Wszystko to miało być radosnym oczekiwaniem na przyjście wiosny. Dzieci bardzo licznie włączyły się do zabawy.

Członkowie Samorządu Uczniowskiego skrupulatnie liczyli każdego dnia ilu uczniów z danej klasy przyniosło rekwizyty, aby na koniec tygodnia ogłosić zwycięzców. W kategorii klas 1 – 3 SP najbardziej zaangażowaną klasą była klasa 1a, w kategorii klas 4 – 6 SP klasa 5a, a w kategorii klas gimnazjalnych klasa IIa. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy.

W piątek 20 marca uczniowie klas 1 – 3 SP wystrojeni w wianki z kwiatów, z gaikami w ręku wyruszyli w wiosenny korowód po Osiedlu Górnym. Spacer zakończył się w przyszkolnym parku, gdzie w płomieniach ogniska spłonęły wykonane przez uczniów marzanny, słomiane kukły symbolizujące zimę. Wiosenna aura potwierdziła odejście zimy i przybycie wyczekiwanej przez wszystkich wiosny.

Copyright © 2021. OPENMINT Rights Reserved.