• 1 Miejski Zespół Szkól nr 3
  "Czerp z innych, ale nie kopiuj ich. Bądź sobą."
 • 2 Miejski Zespół Szkól nr 3
  "Szczęśliwi, którzy nauczyli swoje dzieci cieszyć się drobnymi rzeczami."
 • 3 Miejski Zespół Szkól nr 3
  "Wychowanie, jeśli nie jest wzorem i miłością, nie jest wychowaniem."
 • 4 Miejski Zespół Szkól nr 3
  "Podstawową siłą pedagogiczną jest dom rodzinny."
 • 5 Miejski Zespół Szkól nr 3
  "Wykształcenie to dobro, którego nic nie jest w stanie nas pozbawić."
baner
Filtr
 • Majowe żonkile

  20170528 125909W niedzielne popołudnie, 28 V 2017 ulicami naszego miasta przeszedł VI Marsz Żonkilowy w ramach VIII Dnia Osób Niepełnosprawnych. Obecność na tej imprezie wpisała się już w tradycję Szkolnego Klubu Wolontariatu z MZS nr 3 w Gorlicach. Wystarczyła odrobina chęci, poświęcenia czasu, aby wykonać małe i duże żonkile, i przed 13.00 nasi wolontariusze wraz z opiekunkami zebrali się pod gorlicką Bazyliką, by następnie uczestniczyć we Mszy św. sprawowanej w intencji osób chorych, ich rodzin oraz opiekunów, w tym wolontariuszy.

 • Wolontariat na sportowo!

  20170525 085234 LLSWe czwartek, 25.05.2017 na hali OSiR w Gorlicach odbyła się I Drużynowa Spartakiada Wolontariatu. Wziął w niej udział także nasz Szkolny Klub Wolontariatu, który rywalizował z 13 innymi zespołami z całego powiatu.

  Nasz sportowy team wolontariuszy o oryginalnej nazwie „Bez pięciu lekcji”w składzie: Klaudia Gurba, Julia Kaczmarczyk, Julia Konopka, Natalia Kozyra, Magdalena Krupa, Daria Płazińska, Arkadiusz Augustyn, Kamil Chrypliwy, Dominik Mrozek, Przemysław Przybyłowicz, Patryk Spólnik, Bartłomiej Stój, Jakub Wójtowicz

 • Z wizytą w Straży Pożarnej

  IMG 20170526 102822W piątek 26 maja 2017 roku w ramach akcji „Dni ochrony przeciwpożarowej – otwarte strażnice 2017”, uczniowie klasy 2a i 2b szkoły podstawowej wybrali się na wycieczkę do Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Gorlicach.

  Po przybyciu na miejsce, serdecznie powitali nas Panowie Strażacy, którzy chętnie oprowadzili i zapoznali naszych wychowanków ze swoją pracą.Podczas spotkania z najmłodszymi sympatykami pożarnictwa, strażacy zaprezentowali całe wyposażenie wozu strażackiego. Każdy mógł przymierzyć hełm strażacki, wejść do kabiny wozu, polać z węża strażackiego kolegów i siebie i poczuć się przez chwilę prawdziwym strażakiem.

 • III Zlot Szkolnych Kół TPD

  255W minioną sobotę – 27 maja 2017 dzieci z naszej szkoły reprezentujące szkolne koło TPD wraz z opiekunem koła wzięły udział w III Zlocie Szkolnych Kół TPD, którego hasło przewodnie brzmiało : „Ślady naszej pamięci”. Celem spotkania było m. in. przybliżenie ważnych wydarzeń z przeszłości Gorlic, poznanie ciekawych miejsc na terenie miasta, uczczenie Postaci zasłużonych dla miasta, a także kształtowanie szacunku wobec historii naszej Małej Ojczyzny oraz zachęcanie do aktywnego i pożytecznego wspólnego spędzania wolnego czasu.

 • Czytamy i wygrywamy!

  20170518 122729We czwartek, 18 V 2017 roku w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Gorlicach odbył się XVIII Powiatowy Konkurs Czytelniczy, w którym wzięło udział 94 uczniów z klas 4-6 szkół podstawowych z powiatu gorlickiego. Wśród uczestników w konkursowe szranki stanęły cztery nasze uczennice: Weronika Bąk, Urszula Biernacka, Oliwia Konopka z kl. 4a oraz szóstoklasistka Klaudyna Kuźniar.

 • „W zdrowym ciele zdrowy duch”

  DSCN1536W dniach 16-17 maja SU zorganizował akcję „W zdrowym ciele zdrowy duch” mającej na celu promowanie zdrowego żywienia, w tym głównie spożywanie owoców. Z przyniesionych przez uczniów owoców wykonano sałatki owocowe, musy oraz świeżo wyciskane soki. Sprzedawano również ciastka owsiane, ze słonecznikiem i bakaliami jako alternatywa dla popularnych słodyczy .

  Oprócz tego każda klasa wykonała gazetkę promującą zdrowe żywienie.

 • Spotkanie z rodzicami

  wywiadowkaUprzejmie informujemy, że najbliższe spotkanie z rodzicami planowane jest na 24 maja 2017 roku o godzinie 16.00.  Serdecznie zapraszamy

   

   

   

Copyright © 2019. OPENMINT Rights Reserved.