• 1 Miejski Zespół Szkól nr 3
    "Czerp z innych, ale nie kopiuj ich. Bądź sobą."
  • 2 Miejski Zespół Szkól nr 3
    "Szczęśliwi, którzy nauczyli swoje dzieci cieszyć się drobnymi rzeczami."
  • 3 Miejski Zespół Szkól nr 3
    "Wychowanie, jeśli nie jest wzorem i miłością, nie jest wychowaniem."
  • 4 Miejski Zespół Szkól nr 3
    "Podstawową siłą pedagogiczną jest dom rodzinny."
  • 5 Miejski Zespół Szkól nr 3
    "Wykształcenie to dobro, którego nic nie jest w stanie nas pozbawić."
baner

Kadra

                       Nazwisko i imię                      

             Nauczany przedmiot          

DYREKTOR  mgr Michalik Krzysztof

 historia, wos

 WICEDYREKTOR mgr Siepietowska Agnieszka 

 język polski

 mgr Apola Renata

 matematyka, wychowawca klasa 5b SP, wychowanie do życia w rodzinie

 mgr Apola Barbara wychowawca klasa 4a SP,  język polski

 mgr Bania Małgorzata

 język polski, wychowawca klasy 7a

 mgr Basista Renata

edukacja wczesnoszkolna  - klasa 3a SP, przyroda

 mgr Anna Gryzik j.niemiecki
mgr Anna Dubec muzyka
dr Magdalena Semla-Kurzawa biologia, chemia

ks. dr Marek Dyło

religia

mgr Monika Gogola edukacja wczesnoszkolna - klasa 1b, logopeda

 mgr Janusz Ewa

 język angielski, wychowawca klasa 6b

 mgr Janusz Jolanta

edukacja wczesnoszkolna - oddział przedszkolny

 mgr Kazalska - Michalik Urszula

edukacja wczesnoszkolna, klasa 2a SP

 mgr Konopka Magdalena

  muzyka, j.angielski, j.niemiecki

 mgr Maszewska Karolina

 matematyka, wychowawca klasy 8a SP

 mgr Mielnik Beata

 pedagog szkolny, zajęcia korekcyjno - kompensacyjne

mgr Mrozek Ewa

       świetlica szkolna, plastyka, technika    

 mgr Mrozek Krzysztof

 wychowanie fizyczne, geografia,

mgr Teresa Muzyka

religia

mgr  Podsobińska Agnieszka

edukacja wczesnoszkolna - oddział przedszkolny

mgr  Szura Katarzyna

edukacja wczesnoszkolna - klasa 2a

mgr  Przybylska Anna

edukacja wczesnoszkolna

mgr Przybyło Beata

wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa

 mgr Przybyłowicz Wioletta

 edukacja wczesnoszkolna - klasa 1a 

mgr  Pyznar Daniel

religia

mgr Ryba Paulina

biologia, chemia, przyroda,

 mgr Rybczyk Urszula

 edukacja wczesnoszkolna - klasa 3b 

mgr Szydłowska Jadwiga

edukacja wczesnoszkolna - oddział przedszkolny

 mgr Śliwa Tomasz

 technika, informatyka, fizyka, 
doradztwo zawodowe, wychowawca klasa 5a

 mgr  Tokarska Renata

język angielski, świetlica szkolna

 mgr  Śliwa Jadwiga  historia, wos, biblioteka

 

 

DSCN0164

 

 

 

Copyright © 2019. OPENMINT Rights Reserved.