• 1 Miejski Zespół Szkól nr 3
    "Czerp z innych, ale nie kopiuj ich. Bądź sobą."
  • 2 Miejski Zespół Szkól nr 3
    "Szczęśliwi, którzy nauczyli swoje dzieci cieszyć się drobnymi rzeczami."
  • 3 Miejski Zespół Szkól nr 3
    "Wychowanie, jeśli nie jest wzorem i miłością, nie jest wychowaniem."
  • 4 Miejski Zespół Szkól nr 3
    "Podstawową siłą pedagogiczną jest dom rodzinny."
  • 5 Miejski Zespół Szkól nr 3
    "Wykształcenie to dobro, którego nic nie jest w stanie nas pozbawić."
baner

Kadra

                   Nazwisko i imię                      

             Nauczany przedmiot          

DYREKTOR  mgr Michalik Krzysztof

 historia, wos

 WICEDYREKTOR mgr Siepietowska Agnieszka 

 język polski

 mgr Apola Renata

 matematyka, wychowawca klasa 6b SP, wychowanie do życia w rodzinie

 mgr Apola Barbara wychowawca klasa 5a SP,  język polski

 mgr Bania Małgorzata

 język polski, wychowawca klasy 8a

 mgr Basista Renata

edukacja wczesnoszkolna  - klasa 1a SP, przyroda

ks. dr Marek Dyło

religia

mgr Monika Gogola edukacja wczesnoszkolna - klasa 2b, logopeda
mgr Renata Janik-Wasylczak muzyka

 mgr Janusz Ewa

 język angielski

 mgr Janusz Jolanta

edukacja wczesnoszkolna - oddział przedszkolny

 mgr Kazalska - Michalik Urszula

edukacja wczesnoszkolna, klasa 3a SP

 mgr Konopka Magdalena

  muzyka, j.angielski, j.niemiecki

mgr  Kukla Katarzyna nauczyciel wspomagający, zajęcia rewalidacyjne, logopedia
mgr Kowalczyk Karol zajęcia rewalidacyjne

 mgr Maszewska Karolina

 matematyka, wychowawca klasy 4b SP

 mgr Mielnik Beata

 pedagog szkolny, zajęcia korekcyjno - kompensacyjne

mgr Mrozek Ewa

       świetlica szkolna, plastyka 

 mgr Mrozek Krzysztof

 wychowanie fizyczne, geografia,

 mgr Ewa Muller j.niemiecki

mgr Teresa Muzyka - Sikora

religia

mgr  Podsobińska Agnieszka

edukacja wczesnoszkolna - oddział przedszkolny

mgr  Mituś Barbara

edukacja wczesnoszkolna - klasa 3b

mgr  Przybylska Anna

edukacja wczesnoszkolna

mgr Przybyło Beata

wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa, wychowawca klasa 7a SP

 mgr Przybyłowicz Wioletta

 edukacja wczesnoszkolna - klasa 2a 

mgr  Szymon Róż

wychowanie fizyczne, świetlica

mgr Ryba Paulina

biologia, chemia, przyroda,

 mgr Rybczyk Urszula

 edukacja wczesnoszkolna - klasa 1b 

mgr Ewelina Ryndak nauczyciel wspomagający
mgr Aleksandra Sekuła język angielski
dr Magdalena Semla-Kurzawa biologia, chemia, wychowawca klasy 4a SP
mgr Sikora Klara religia
mgr Sebastian Szurek świetlica, gimnastyka korekcyjna

mgr Szydłowska Jadwiga

edukacja wczesnoszkolna - oddział przedszkolny

 mgr Śliwa Tomasz

 technika, informatyka, fizyka, 
doradztwo zawodowe, wychowawca klasa 6a SP

 mgr  Śliwa Jadwiga  historia, biblioteka
 mgr  Tokarska Renata język angielski

 

 

 

 

 

 

Copyright © 2020. OPENMINT Rights Reserved.